Як готуватися

Вступ до вузу є важливим кроком, який може визначити всю подальшу життя колишнього школяра. Слід грунтовно підготуватися до вступу, щоб після вступних випробувань з гордістю отримати студентський квиток.

Інструкція

1

Не забувайте про школу. Багато старшокласників, орієнтуючись на вступ до вузу, починають зневажливо ставитися до шкільних уроків і домашніх завдань.А дарма, адже саме гарне середню освіту стає основою для подальшого навчання. Чим вище ваші результати в школі, тим більша ймовірність того, що ви вступите до університету.

2

Знайдіть інформацію про вступні випробування, які проводяться при наборі на цікаву для вас спеціальність. Деякі вузи крім прийому результатів ЗНО, проводять додаткові іспити. Зробіть упор на вивчення саме цих предметів.

3

Готуйтеся до випускних іспитів. Якщо раніше оцінка за іспит, зданий в школі, не мала ніякого значення, то тепер вона стала вирішальною. ЗНО, яке здається в кінці 11 класу, одночасно є і вступним іспитом до ВНЗ. Тому від його результатів залежать ваші шанси вступити в те чи інше місце.

4

Читайте додаткову літературу з профілюючих предметів. Це не тільки допоможе вам з більшою ймовірністю вступити до обраного навчального закладу, а й дозволить підняти рівень знань в цілому. Намагайтеся заглиблюватися в тему, вивчати її до кінця.

5

Відвідайте підготовчі курси, організовані вузом, в який ви збираєтеся вступати в першу чергу. Як правило, вони надаються на контрактній основі, і вартість їх варіюється від типу і престижності вузу. Багато з університетів за підсумками курсів дають абітурієнтам свідоцтво про їх закінчення, яке служить пільгою при вступі.

6

Найміть приватного репетитора. Якщо ви відчуваєте, що якийсь предмет ви знаєте недостатньо добре, зверніться до послуг особистого викладача. По-перше, таке навчання більш ефективно, ніж в групі. По-друге, ви будете більш впевнені в собі, що грає важливу роль на іспиті.

7

Зберіть усі необхідні документи. До них відноситься свідоцтво про здачу ЗНО, атестат про повну загальну середню освіту та фотографії для особової справи.

8

Щоб до нас вступити потрібно здавати ЗНО з таких предметів:

  1. Математика
  2. Українська мова
  3. Історія України або Іноземна мова або Біологія або Географія або Фізика або Хімія

9

Бажаємо успіху, будемо раді вас бачити!