Міжнародне стажування / навчання

Консорціум з прикладної та міждисциплінарної математики (InterMath) зосереджено на отриманні міжнародного подвійного магістерського диплому з прикладної та міждисциплінарної математики. До складу консорціуму входять 4 європейські країни: Італія, Чехія, Польща, Україна. І глобальна місія консорціуму дає можливість студенту отримати об’єктивні знання з двох різних установ, розташованих у різних країнах, де студент навчається 1 рік та заробляє 60 ECTS протягом 2 семестрів для кожного закладу.

Проф. Григорій Миколайович Жолткевич та доц. Катерина Віталіївна Несвіт з факультету математики та інформатики у 2017 році розпочали співпрацю з Університетом м. Лаквіла (Італія). У 2017 році наші студенти отримали 8 європейських грантів на освіту і на сьогодні успішно отримали міжнародну магістерську диплом. Щороку школа математики та інформатики розширює співпрацю. У 2017 році було два напрямки для зарахування студентів: «Фундаментальна та прикладна математика», «Наука даних»; у 2018 році розроблено ще один напрям «Фінансова математика» та продовжуємо напрямок з «Науки даних»; з 2019 року діють 4 напрямки: «Фундаментальна математика та наукові обчислення», «Прикладна математика та наука даних», «Математичне моделювання пружних структур» та «Моделювання та архітектура обчислювальних систем». Усі ці 4 напрямки охоплюють найміцніші сили факультету математики та інформатики, щоб представляти в європейських університетах наших найкращих талановитих студентів.

З питань програми InterMath звертатись до доц. Несвіт Катерини Віталіївни, ауд. 6-32 (гол. корпус). email: nesvit@karazin.ua, тел: +380 (5770) 7 52 02.